جابر جباری جمعه 3 فروردین 1397 04:35 ب.ظ نظرات ()

درمان گیاهی انسداد روده گرداوری شد

درمان گیاهی انسداد روده

 

انسداد روده یکی از حالت های بسیار دردناک در روده های ما محسوب می شود. در مواقعی که فرد به دلیل عم رعایت یک سری از اصول خاص دچار بیماری های روده ای می شود ، انسداد روده رخ خواهد داد. در مواقعی که فرد دچار انسداد روده می شود ، تنها راه برای رهایی از این درد وحشتناک تخلیه روده ها خواهد بود اما این تخلیه به آسانی صورت نمی پذیرد. استفاده از درمان گیاهی برای رفع انسداد روده با تأثیر مثبتی همراه می باشد.

برخی از افراد دچار کاهش حرکات روده ای خواهند شد. در زمان بروز این کاهش باید به یاد داشته باشید که کاهش حرکات روده ای یعنی مشکل در دفع مدفوع ، این حالت با استفاده از مصرف یک سری از مواد مسهل برطرف خواهد شد. یکی از مواد معجزه آسای طبیعی در این رابطه استفاده از آلوی سیاه می باشد. همچنین مصرف انجیر خشک همانند آلو اثر تسهیل کننده حرکات روده ای را خواهد داشت.

برای چرب شدن روده ی خود و همچنین برای روان تر شدن حرکت در روده ها استفاده از روغن زیتون قبل از مصرف اولین وعده ی غذایی بسیار کمک کننده می باشد. برخی از افراد با مصرف مواد غذایی مختلف به انسداد روده ها ناشی از ورم روده دچار می شوند. در چنین مواردی بهترین راه حل برای از بین بردن این شرایط استفاده از دمنوش تخم کتان می باشد. تخم کتان با خاصیت ژله ای خود عمل دفع و باز شدن روده ها را به خوبی انجام خواهد داد.

یکی از میوه های بسیار خوشمزه در فصل زمستان و همچنینی یکی از ترکیبات از بین برنده ی نفخ شدید در روده ها ، پرتقال می باشد. مصرف این میوه را حداقل یک بار در روز انجام دهید تا با این خواص بی نظیر برای رفع درد و انسداد روده ها و در کنار آن برای رفع نفخ آشنا شوید.

درمان گیاهی انسداد روده