جابر جباری سه شنبه 7 فروردین 1397 10:16 ق.ظ نظرات ()

آموزش تصویری استفاده صحیح از کاندوم زنانه گرداوری شد

آموزش تصویری استفاده صحیح از کاندوم زنانه

 

یکی از انواع کاندوم هایی که می توان زوجین در رابطه ی خود استفاده کنند. کاندوم زنانه هست که در واژن خانم ها جایگذاری می شود. در این مطلب به این نوع کاندوم زنانه اشاره خواهیم کرد.

- در یک حالت مناسب قرار بگیرید.

روش اول : بایستید و یک پا را روی صندلی با زانوی خم شده قرار دهید.

روش دوم : روی زمین بخوابید و پاها را از زانو خم کرده و ران ها را از هم باز کنید.

روش سوم : در حالت چمباتمه (مشابه وضعیت ادرار كردن) قرار بگیرید,  ران ها را از هم باز كنید.

2- کاندوم را در حالتی که انتهای باز آن به سمت پایین قرار دارد در دست بگیرید. سپس با انگشت نشانه و میانه قسمت داخلی حلقه را به سمت پایین خم کنید.

3- حلقه داخلی كاندوم زنانه را داخل واژن کرده و آن را در کانال واژن وارد کنید و تا قسمت رحم هدایت کنید.

استفاده صحیح از کاندوم زنانه

4- زمانی که كاندوم به شکل صحیح داخل واژن جای گرفت، حلقه بیرونی كاندوم  کمی بیرون از واژن آویزان خواهد ایستاد. در زمان نزدیكی كردن و آمیزش جنسی, وقتی که آلت تناسلی مرد وارد واژن می شود این قسمت تنگ می‌شود.

کاندوم زنانه

 

تذکر:کاندوم زنانه امکان دارد که در ابتدا سفت یا بسیار لغرنده باشد. قبل از استفاده, یکبار سعی کنید تا آنرا وارد واژن کرده و امتحان کنید که جگونه استفاده می‌شود. مطمئن شوید که کاندوم در قسمت داخلی واژن بصورت عمودی و بدون پیچ و تاپ جای گرفته است.

در زمان آمیزش جنسی، خوب است آلت تناسلی مرد را با دست به داخل واژن هدایت کنید. حلقه خارجی كاندوم امکان دارد که در حین آمیزش جنسی به سمت طرفین و یا بالا پایین حرکت کند. این امر مشکلی ایجاد نمی‌كند.

به چه صورت کاندوم زنانه را بعد از مصرف بیرون می آورند؟1- برای اینکه اسپرم در داخل کاندوم باقی بماند، حلقه خارجی كاندوم را فشار داده و بپیچانید.2- کاندوم زنانه را به سمت خارج بکشید و خارج کنید.3- کاندوم استفاده شده را در سطل آشغال بیندازیذ. از انداختن کاندوم زنانه در توالت خودداری کنید.4- از شستن کاندوم و استفاده مجدد از آن در آمیزش جنسی بعدی, جداً اجتناب کنید.

کاندوم

 منبع :به روز

آموزش تصویری استفاده صحیح از کاندوم زنانه